Služby

ČO PRE VÁS MôŽEME UROBIŤ?

A

utá sa nekupujú každý deň. Častokrát ide o zdĺhavý proces, od výberu konkrétneho modelu, cez financovanie až po prihlásenie vozidla. V prvom rade spolu zistíme Vaše potreby a možnosti rozpočtu. U nás si vyberie snáď každý. Od nových áut za pár tisíc, cez luxusné sedany až po širokú ponuku úžitkových vozidiel. Od japoncov opradených legendami o spoľahlivosti, cez autá dostupné širokej verejnosti až po dizajnérske kúsky s  francúzskym šarmom. Prídite sa s nami nezáväzne porozprávať o Vašich predstavách, a my Vám ich pomôžeme zrealizovať!

Servis a popredajná starostlivosť u jednej z najväčších jednorázových investícii hrá v spokojnosti klienta so samotnou značkou významnú úlohu. Preto znovu upozorňujeme, že nemáme s našimi predchodcami v oblasti servisu vozidiel Renault v Piešťanoch nič spoločné. Sme nový zmluvný partner Renault v regióne a našim cieľom je získať dôveru a spokojnosť klientov značiek Renault a Dacia.

ZLÉ NOVÉ AUTO už nekúpite, kúpite si len ZLÝ SERVIS!
Viac dobrých rád sa dočítate čoskoro v našom pripravovanom BLOGU.

AKO POSTUPOVAŤ PRI NEHODE

  • Vždy volajte políciu! Škoda môže byť väčšieho rozsahu, ako sa na prvý pohľad zdá.

  • Bezodkladne, ideálne z miesta nehody nahláste poistnú udalosť na poisťovni!

  • Oznámte poistnú udalosť nám, ochotne vám pomôžeme, usmerníme, vybavíme!
    Volajte na tel. č. 0905 925 773.

  • V prípade financovania vozidla oznámte nehodu vo Vašej leasingovej spoločnosti.

Využite bohatú ponuku našich služieb

Predaj nových vozidiel

U nás si vyberie naozaj každý! Od najlacnejších vozidiel Dacia Logan už od 6.590 € až po luxusný sedan Renault Talisman. Dávate prednosť japonskej klasike? Suzuki s atmosférickými motormi rozhodne prekonajú Vaše očakávania. Hľadáte však autá pre Vaše podnikanie? Renault ponúka bohatý veľkoodberateľský program zľiav pre podnikateľov – už od jedného auta! Stačí si vybrať z bohatej ponuky úžitkových vozidiel.

Výkup vozidiel na protiúčet

Ako zarobiť na Vašom starom vozidle čo najviac? Vaše vozidlo vykúpime a postaráme sa o všetky formality. Prídete na starom, odchádzate na novom. Spýtajte sa nás na možnosti výkupu! Výkupná cena sa môže v prípade kúpy nového vozidla líšiť medzi jednotlivými značkami novo zakúpeného vozidla. Informujte sa u nás ako zarobiť na predaji starého auta čo najviac!

Záručný a pozáručný servis

Servisné prehliadky, bežný servis či záručné opravy. Všetko u nás vybavíte. A na vozidlá staršie ako 5 rokov ponúkame program zľiav až do výšky 20% na celú hodnotu zákazky (materiál aj práca). A ak chcete ušetriť ešte viac, ponúkame program alternatívných, no kvalitných originálnych náhradných dielov. Verte nám, že s autami to vieme! Ročne desiatky školení, certifikátov, online prístupy do továrenských databáz, neustály e-learning našich zamestnancov. To je to, prečo vieme to, čo v „garážovom servise“ nevedia. Ak má Vaše auto problém (o ktorom často ani neviete) – nemá problém technika, ale automechanik, ktorý nevie, čo s tým.

Opravy po poistných udalostiach

Náš servis patrí medzi certifikovaných zmluvných partnerov mnohých poisťovní, vrátane najväčších poisťovní Allianz či Generali. Kompletný servis súvisiaci s poistnou udalosťou, vrátane obhliadok vybavíte priamo u nás. Platíte poistné, tak vyžadujte kvalitné diely a prácu s plnou zárukou vo Vašom značkovom servise – Vás to stáť bude vždy rovnako!

Naše štatistiky

1997

rok založenia spoločnosti

3073

predaných áut

100 %

spokojnosť zákazníkov

3646

servisných zákaziek ročne

Back to top